Вторник, 22 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Півночі країни обговорили питання бойової готовності військ


В оперативному командуванні «Північ» відбулась нарада з питань бойової готовності військ.

В оперативному командуванні «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки органу військового управління полковника Олександра Нестеренка відбулась службова нарада з підпорядкованими командирами військових частин та керівниками структурних підрозділів оперативного командування з питань бойової готовності.

В ході наради головну увагу було приділено аналізу виконання військовими частинами завдань з питань готовності до виконання завдань за призначенням.

Полковник Нестеренко заслухав командирів військових частин про стан справ у підпорядкованих частинах та хід реалізації визначених раніше завдань.

армія-Північ (2)

В ході наради офіцери мали змогу детально обговорити питання всебічного забезпечення підрозділів під час перебування у пунктах постійної дислокації та у відриві від неї.

Разом з керівниками структурних підрозділів органу управління, були обговорені шляхи вирішення проблемних питань, які командири частин порушували перед командувачем військами та начальниками родів військ та служб управління оперативного командування.

На завершенні службової наради виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командуванні «Північ» полковник Олександр Нестеренко визначив командирам військових частин перспективні завдання щодо постійного підтримання належного рівня військових частин до виконання завдань за призначенням.

Віталій Кирилов

оперативне командування «Північ»


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/