Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На північному кордоні Чернігівщини затримали чоловіка з боєприпасами


19 січня до відділу прикордонної служби «Семенівка» надійшла оперативна інформація про можливе незаконне переміщення зброї та боєприпасів невідомим громадянином України в межах контрольованого прикордонного району.

Вже за кілька годин прикордонним нарядом на дорозі з с. Іванівки до м. Семенівка виявлено невідомого пішого чоловіка, що не мав при собі жодних документів.

В ході огляду особистих речей невідомого, у господарській сумці, виявлено набої до нарізної вогнепальної зброї калібром 5,45 та 7,62 мм.

Зброя СеменівкаВ діях затриманого вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального Кодексу України, про що повідомлено в Семенівське відділення поліції ГУНП в Чернігівській області

Після встановлення особи правопорушника, а ним виявився житель Семенівського району, його передано співробітникам поліції.

Нагадуємо, що в контрольованих Новгород–Сіверському, Семенівському, Щорському, Корюківському та Городнянському районах відповідно до наказу МВС України від 07.09.2015 року №1075 «Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах» введені та діють додаткові тимчасові режимні обмеження на в’їзд і пересування.

Олександр ДУДКО, помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби, підполковник


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/