Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині зросла допомога по догляду за хворими дітьми

На Чернігівщині зросла допомога по догляду за хворими дітьми


У січні-червні, застраховані особи Чернігівщини (працюючі громадяни) провели 26 тисяч 529 днів по догляду за хворими дітьми і родичами.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області було компенсовано втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду, на суму 6,25 млн грн.

Виплати отримали 2 830 застрахованих осіб Чернігівської області.

Середньоденний розмір такої допомоги склав 235,77 гривень за підсумками півріччя, що на 36,46 гривень, або 18,3% більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Нагадаю, надання допомоги з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування — за весь час перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Допомога по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, — не більш ніж за сім календарних днів.

Наталія Бондарева,

начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/