Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині гарний вибір військових «піджаків»

На Чернігівщині гарний вибір військових «піджаків»


Про істотні кадрові зміни в наборі на військову службу розповіли у Чернігові.

— На цей рік у нас був план: призвати 36 молодших лейтенантів. Уже служать. Весною призвали. Прослідковується певна динаміка: 2017—2018 роки — для війська було дуже важко знайти кандидатів. Особливо, що стосувалося першого призову — тікали. От 25-30 років — це вже ж і дорослі люди, а тікали від наших представників... А у 2019 році все докорінно змінилося, — розповів військовий комісар Чернігівського обласного ТЦК та СП полковник Олександр Криворучко.

Олександр Криворучко

Мова йде про громадян України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу ( їм присвоюється відповідне первинне військове звання офіцера запасу). У народі їх називають «піджаки». У разі потреби вони за наказом Міністра оборони України підлягають призову для проходження військової служби осіб офіцерського складу.

— Ми провели роз'яснювальну роботу. У них же значні пільги. І в цьому році був навіть перебір по особовому складу, тобто ми мали вибір, — підсумував полковник Криворучко.

Вносять свій вклад у підняття престижу армії і колишні офіцери запасу, які потрапили до війська за призовом і зараз служать.

— На стару роботу повертатись не буду. Тут подобається. Кошти я отримую, вдягнутий, взутий, перспектива в мене є, розвиток є. Працюю з людьми — це жива робота. І найголовніше, я відчуваю, що потрібен. Можна навіть сказати, що я трохи щаслива людина. Але прізвища свого не скажу — специфічна у нас частина, — посміхаючись каже колишній випускник військової кафедри Олексій.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/