Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині викрили несплату митних платежів на суму 106 тис. грн


Чернігівські митники викрили факт ухилення від сплати митних платежів на суму понад 106 тисяч гривень.

Порушення виявили фахівці управління адміністрування митних платежів. Перевірка митної декларації проводилась на підставі запиту від підрозділу, який здійснював оформлення вантажу. Виникли сумніви щодо правильності визначення у декларації коду товару згідно з УКТ ЗЕД.

Про цей факт повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.

У митниці пояснили, що дане порушення значно вплинуло на суму митних платежів. Представник підприємства, який надавав документи для митного оформлення, вказав недостовірні дані, чим спричинив недобір митних платежів на суму 106,6 тисяч гривень. Митниками було прийнято рішення про коригування митної вартості.

Відносно представника підприємства складено протокол про порушення митних правил за статтею 485 Митного кодексу України «Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів». Слід зазначити, що санкції даної статті доволі значні й передбачають накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів. Остаточне рішення по даній справі винесе суд.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/