Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині очищується ринок від фальсифікованої продукції


підробкаПід час операції «Акциз -2015»  з незаконного обігу на Чернігівщині вилучені підакцизні товари на суму 19,5 млн.грн. та анульовано 70 ліцензій.            

Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області, відповідно до доручення Кабінету Міністрів України, з метою очищення ринку від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету, проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів під умовною назвою «Акциз-2015».

Як повідомив начальник штабу оперативного управління Олександр Ярошенко, днями співробітники податкової міліції викрили у Чернігові факт незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів, виготовлених з недоброякісної сировини. В одному з приміщень, де торгували автозапчастинами, які вже були у використанні, місцевий житель організував торгівлю фальсифікованими алкогольними напоями та пально-мастильними матеріалами.

Під час обшуків співробітники ГУ ДФС у Чернігівській області вилучили  1,8 тисячі літрів пально-мастильних матеріалів та понад 300 літрів алкогольних напоїв.

З початку проведення операції проведено  118 перевірочних заходів, під час яких з незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму 19,5 млн.грн., анульовано 70 ліцензій на право оптової та роздрібної торгівлі підакцизних груп товарів.

В рамках проведення операції «Акциз-2015»  до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано 3 кримінальні провадження. По одному з них  матеріали із обвинувальним актом направлені до суду для  притягнення винної особи до кримінальної відповідальності.

Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/