Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині назвали вулицю на честь героя, що поліг у війні з Росією


З ініціативи депутатів селищної ради від ВО «Свобода» та матері Ксенії Данилівни, у с. Козелець, що на Чернігівщині, з’явилася вулиця названа на честь героя російсько-української війни Євгена Лоскота.

«Ми маємо віддавати шану героям російсько-української війни, які поклали на вівтар перемоги своє життя. Жодне ім’я не повинно бути забуте. Євген Лоскот був зразком для кожного з нас, він один із тих офіцерів, які відмовилися залишати позиції і прикривали відступ українських військ із району луганського аеропорту», — зазначив голова Козелецької районної організації ВО «Свобода» Сергій Андреєв.

Довідка: Євген Лоскот навчався в Одеському інституті Сухопутних військ. Член Козелецької районної організації ВО «Свобода». Під час подій на вул. Грушевського був поранений в обличчя гумовою кулею. Брав участь у подіях 18-20 лютого 2014 року. З початком російсько-української війни капітан ЗСУ Лоскот зголосився добровольцем на фронт у лавах 1-ї танкової бригади. Зник безвісти 5 вересня 2014 року в районі Веселої гори.

2 вересня 2015 року його тіло було ідентифіковано за результатами ДНК-експертизи.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/