Середа, 24 Квітень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині діяв підпільний цех з виробництва алкогольного сурогату

На Чернігівщині діяв підпільний цех з виробництва алкогольного сурогату


Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівсьокї області розслідується кримінальне провадження, зареєстроване за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

У рамках кримінального провадження прокуратурою області спільно з співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області припинено діяльність чергового незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Підпільний цех, в якому виявлено фальсифікат, розташовано у одному з гаражних кооперативів м. Чернігова. Виробництво здійснювалося шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками.

Реалізація недоброякісної продукції здійснювалася через торгівельну мережу та торгові точки на ринках міста.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 3600 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та спирту орієнтовною вартістю 800 тис. грн.

На даний час у кримінальному провадженні призначено експертизи, допитуються свідки, здійснюються інші невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, а також інших осіб, причетних до злочину.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/