Воскресенье, 9 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На 345 млн грн зросли видатки на допомогу по вагітності та пологах

На 345 млн грн зросли видатки на допомогу по вагітності та пологах


Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки для виплати допомоги по вагітності та пологах на суму 3,4 млрд гривень упродовж трьох кварталів 2019 року.

Це на 345,3 млн гривень, або 11,3% більше, ніж за той же період минулого року, проінформували у Фонді соціального страхування України.

Загалом за оперативними даними заяви-розрахунки були подані страхувальниками для виплати допомоги по вагітності та пологах для 116,6 тисяч жінок.

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах за підсумками перших 9 місяців цього року зріс на 23,5%.

Фонд фінансує зазначену допомогу для всіх працюючих жінок за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах.

У загальних випадках тривалість такої відпустки складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

Додатково до основного може видаватись листок непрацездатності тривалістю 14 календарних днів, який також підлягає оплаті за рахунок коштів Фонду.

Такий листок непрацездатності видається в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді.

Крім того, жінкам, віднесеним до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, листок непрацездатності видається з 27 тижнів вагітності терміном 180 календарних днів.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/