Понеділок, 27 Травень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Ми не можемо називати агресором всю російську націю"

«Ми не можемо називати агресором всю російську націю"


Нещодавно кілька ЗМІ обвинуватили відомого українського співака Віталія Козловського у не патріотизмі. Сьогодні редакція отримала листа від прес-служби організаторів Всеукраїнського конкурсу «Княгиня України», де одним із членів журі є якраз Віталій Козловський. Тож оприлюднюємо звернення артиста без усілякої ретуші.

У відповідь на публікації, гучні заголовки яких абсолютно не відповідають дійсності та дискредитують моє ім’я, вважаю за необхідне донести до Вашого відома свою позицію.

Я є українським артистом та патріотом своєї країни. Я народився у Львові.

Жодного разу за період війни я не їздив ані з виступами, ані з приватними візитами ні до Російської Федерації, ні до Криму та не маю наміру робити цього в майбутньому.

Я відвідував військові госпіталі, де перебували на лікуванні поранені українські хлопці, відвідував табори, де розміщували дітей, що втратили домівки через війну, неодноразово їздив до зони АТО та до військових частин з підтримкою.

Щодо заголовків публікацій, які активно використовуються у кампаніях проти мене на сьогоднішній день, я повідомляю дослівний контекст своєї відповіді, яку було викривлено журналістами.

Весь текст листа — у вкладенні:

Вкладений текст можна збільшити — клацніть по ньомуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/