Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Ми не можемо називати агресором всю російську націю"


Нещодавно кілька ЗМІ обвинуватили відомого українського співака Віталія Козловського у не патріотизмі. Сьогодні редакція отримала листа від прес-служби організаторів Всеукраїнського конкурсу «Княгиня України», де одним із членів журі є якраз Віталій Козловський. Тож оприлюднюємо звернення артиста без усілякої ретуші.

У відповідь на публікації, гучні заголовки яких абсолютно не відповідають дійсності та дискредитують моє ім’я, вважаю за необхідне донести до Вашого відома свою позицію.

Я є українським артистом та патріотом своєї країни. Я народився у Львові.

Жодного разу за період війни я не їздив ані з виступами, ані з приватними візитами ні до Російської Федерації, ні до Криму та не маю наміру робити цього в майбутньому.

Я відвідував військові госпіталі, де перебували на лікуванні поранені українські хлопці, відвідував табори, де розміщували дітей, що втратили домівки через війну, неодноразово їздив до зони АТО та до військових частин з підтримкою.

Щодо заголовків публікацій, які активно використовуються у кампаніях проти мене на сьогоднішній день, я повідомляю дослівний контекст своєї відповіді, яку було викривлено журналістами.

Весь текст листа — у вкладенні:

Вкладений текст можна збільшити — клацніть по ньомуДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/