Четверг, 12 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Музика для мене — це життя!» Кен Хенслі в Чернігові


01Один з творців рок музики, композитор, автор і майстерний інструменталіст, легендарний Кен Хенслі (UriahHeep) відвідав Чернігів. Жива легенда світової рок сцени представив в обласному центрі Сіверського краю ексклюзивну акустичну програму в рамках свого туру.

На концерті прозвучали легендарні хіти Uriah Heep, такі як «July Morning», «Lady In Black», «Easy Living», «Look At Yourself» та інші композиції. Також артист виконав пісні з сольних альбомів.

Співак виконав і прем’єрську пісню, яку написав спеціально на день весілля доньки свого найліпшого друга з Білорусі. Про це він сам і розповів:

Крім улюблених хітів Хенслі, відповів на запитання та, звичайно ж, роздавав автографи. Тож у кого були приготовлені заздалегідь або придбані в театрі плакати, постери, листівки, диски, він залишив на них пам'ятні автографи.

Покинувши гурт Uriah Heep навесні 80-го, Хенслі зайнявся сольною кар'єрою. І хоча мільйони шанувальників бачать в Хенслі, насамперед лідера рок-монстрів Uriah Heep, його творчість поза групою також заслуговує найпильнішої уваги.

«Люди можуть себе зжити... Музика ? ніколи! Будь-яка музика не має кордонів, у тому числі і тимчасових», ? каже Кен Хенслі.

Заключний номер свого концерту Кен Хенслі в Чернігові, як і багато інших музичних творів, він виконав разом із чернігівськими музикантами з Академічного симфонічного оркестру «Філармонія».

Відповідаючи на запитання чернігівських шанувальників, Кен розповів, як він проводить свій вільний час і чим захоплюється. «Серед всього іншого, для мене музика ? це життя», ? зазначив Хенслі.

І ті, хто прийшов на його концерт, що відбувся в Чернігівському драмтеатрі, у цьому переконалися! Хоча, окрім музики, Хенслі щоранку виводить на прогулянку своїх собак, а їх у нього аж дванадцять. А котів — одинадцять. А ще у нього є й вівці, птахи...

Про це він сам і розповідає:Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/