Субота, 18 Серпень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Музично-казкове дійство для малечі та дорослих

Музично-казкове дійство для малечі та дорослих


14 січня об 11.00 та о 14.00 в Чернігівському Міському Палаці культури знову можна буде переглянути музичну казку «Дідусеві казки».

Повтор вистави відбудеться на численні прохання чернігівців. Чим же вразило дійство глядача? Чому від казки у захваті і дорослі, і діти?

Музична казка «Дідусеві казки» — це вистава нового формату, яку до Новорічних свят подарував чернігівцям Міський Палац культури. Понад 160 виконавців на сцені, у тому числі – повітряні гімнасти, акробати, жонглери, артисти на ходулях, юні танцівники та співаки, що займаються у різноманітних творчих студіях. Динамічна, інтерактивна, яскрава й захоплююча – так характеризують цю виставу дорослі глядачі — мами й тата, які привели малечу на виставу. А дітки просто аплодують від душі юним акторам і з захопленням спостерігають за пригодами головних героїв – дівчинки Сніжани, її друга — зайчика Пухнастика, підступної Пані Віхоли та доброго Дідуся, що уособлює новорічні традиції.

Розповідає режисер новорічного дійства Галина Петрова:

«Я ставила перед собою два завдання: перше – створити на сцені справжню казку й показати магію новорічного свята, друге – довести, що аматорські колективи можуть працювати на рівні з професіоналами». Цей творчий задум вдався на 100%! Цікавий сценарій, музичний матеріал, продумані костюми, грим – усе це робить казку цікавою як для дітей різного віку, так і для дорослих.

Коли після однієї з вистав виконавці головних ролей охоче фотографувалися з дітворою під яскравою ялинкою, з’ясувалося, що колоритного Дідуся з казки в реальному житті звати Олексій Фурсенко, і що він – інженер, що вже кілька років захоплюється театром і грає у різних постановках, має чималий досвід виконання ролі Діда Мороза. А в підступну пані Віхолу перевтілилася солістка Палацу культури Алла Гаркуша. Улюбленця малечі, кролика Пухнастика, зіграв ведучий Палацу Іван Храмець.

Усі задумки стали можливі завдяки дружній співпраці та співтворчості колективів міста різного напрямку. Справжнє диво на сцені створювали: Катерина Ковтун і Меланія Леньо, артисти балету Палацу культури, народний колектив сучасного танцю «Парадокс» (керівник Наталія Шарапова), школа танцю «LIKE ONE» (керівник Ростислав Корнієць) та Владислав Марков (трюки з м’ячами), творчий центр «ArtVoice» (керівник Ніна Шарпата), зразковий колектив танцювальний центр «INSIDE» (керівники Надія Прасолова та Дмитро Грек), студія танцю та фітнесу «Дилема» (керівник Олена Терещенко), циркова студія «Менестрелі» (керівник Юлія Анос), зразкова спортивно-циркова студія «Тріумф» (керівники Євгенія Магола та Руслан Бурлака).

Вдячність за допомогу у виготовленні костюмів та створенні образів артистів увесь творчий колектив висловлює директору Чернігівського професійного ліцею побуту Тамарі Миколаївні Копистко та заступнику директора з виховної роботи Валентині Олексіївні Ковалевській.

Загалом у дні новорічно-різдвяних свят Палац культури вражав і вражає відвідувачів неймовірними зимовими фотозонами, безкоштовними майстер-класами для дітей (з виготовлення прикрас на ялинку, розпису імбирних пряників, створення листівок тощо), казковою резиденцією Дідуся з каміном, а також можливістю відправити листа улюбленцю діточок і чарівною поштовою скринькою. Долучайтеся до свята!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/