Четверг, 24 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Музей імені Григорія Галагана запрошує на цікаву виставку

Музей імені Григорія Галагана запрошує на цікаву виставку


У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана 27 вересня відбулось відкриття виставки «Згадаємо старих майстрів».
Виставка надає виняткову можливість відкрити для себе мистецьку спадщину Європи ХVІІ – ХІХ століть через живописні полотна та скульптури митців з Голландії, Фландрії, Італії, Франції, Німеччини, Польщі, в яких відтворені історія, традиції, вірування, світоглядні позиції та естетичні уподобання. Тематичний діапазон експонованих творів умовно можна поділити за двома напрямами – релігійно-міфологічні сюжети та реальні образи та сцени життя.

Мадонна з немовлям. Невідомий художник. Копія з Карло Маратті.

Експозиція презентує найважливіші етапи розвитку європейського образотворчого мистецтва ХVІІ – ХІХ століть, розмаїття художніх напрямів і стилів – маньєризм, бароко, рококо, класицизм та реалізм. І все ж, творчо-пошуковий досвід майстрів різних епох об’єднує гуманістична спрямованість їхньої творчості.

Психея. Матюрен Моро

Виставка триватиме до 30 листопада 2018 року.

Музей працює щоденно. Експозиції відкрито з 9.00 до 16.30 
Квитки у касі музею.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/