Пятница, 22 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Мрія «Дивосаду» побувати на фестивалі в Польщі – під загрозою!


До уваги меценатів, представників чернігівської обласної й міської влади, депутатів і підприємців!

Триває збір коштів для організації поїздки особливих акторів Театру реабілітації «Дивосад» до Польщі на Фестиваль «Прекрасних театрів». Якщо до кінця серпня кошти на замовлення транспорту не будуть зібрані, акторам доведеться відмовитися від своєї мрії, якою вони жили упродовж року! Нині в «Дивосаді» активно тривають репетиції, колектив планує показати на фестивалі музичну виставу «Ніч на Івана Купала».

Дивосад (2)За словами Ірини Пісні, листи з проханням про допомогу направлені особисто Чернігівському міському голові В. Атрошенку, заступнику голови ОДА Наталії Романовій та народному депутату Валерію Дубілю. Колектив звертається також до всіх небайдужих чернігівців! Йдеться про 60 тисяч гривень для перевезення артистів, реквізиту, костюмів. Всі інші витрати (проживання + харчування) бере на себе організатор — польська сторона.

Дивосад (3)«Фестиваль починається 11 вересня, ми маємо виїхати 10-го, — розповідає художній керівник «Дивосаду» Ірина Пісня. – Поки що це питання залишається відкритим. Певну часту коштів ми зібрали під час безпрограшної лотереї на Блакитних озерах, де діяв наш благодійний табір «Цвіт папороті». Готуємося до наступної лотереї, що відбудеться під час проведення свята Спасу 19 серпня в мікрорайоні «Шерстянка». Хто хоче нам допомогти, нехай приходить! Запрошуємо!»

Дивосад (4)Фестиваль «Прекрасних театрів» проходитиме у м. Тчев неподалік Гданська, Сопота і триватиме три дні. Готель, в якому зазвичай розміщають наших особливих акторів, знаходиться на березі мальовничих озер, у дуже гарному місці. Тож для них це не лише відпочинок, яскраві враження, а й нові знайомства, важливий творчий досвід. Закордонні паспорти в чернігівців давно готові, не у всіх біометричні, декому треба встигнути отримати візу. «Так сталося, що музичну виставу «Ніч на Івана Купала» ми готували на цей фестиваль ще два роки тому, але не повезли через брак фінансів. Цього року показували її на Блакитних озерах, внесли корективи, щось додали, щоб прозвучав головний меседж — заклик до єднання всіх людей у світі». До слова, вистава «Дивосаду» «Маленький принц» вже отримувала Гран-прі Фестивалю «Прекрасних театрів». Тож у колективу гарні шанси на успіх!

Вікторія Сидорова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/