Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Москвичі не попросили Путіна «на царство»


Цікаве і сміливе опитування провів тележурналіст російського Інтернет-каналу Sotnik-TV.

Питання москвичам було поставлене прямо, без всяких зайвих каверз: «Чи будете ви просити Путіна залишитися на четвертий термін президентства?» Більшість росіян проти того, щоб Путін балотувався ще на один термін. І ось чому.

Аргументація москвичів:

«По телебаченню весь час формують позитивний образ Путіна. Але вистачить уже — відновив Росію, поставив її на ноги, а далі треба розвивати економіку, щоб люди хоч трохи нормально пожили. Від того, що будуть всі говорити про могутню державу, життя не покращиться. Великі податки платять росіяни, які йдуть в основному на озброєння ( «на кораблі і ракети»), а пенсіонер, наприклад, як був жебрак, так і залишається».

Деякі росіяни не проти того, щоб Путін пішов на четвертий термін президентства, мотивуючи свою позицію в основному так тому, що не бачать гідного претендента на царствено-президентський трон. «Весь час спеціально створювали умови, щоб не з'явився такий конкурент Путіна». Цікаво, що самі москвичі (а ми-то думали, що тільки в Україні про це говорять) дивуються енергійності Путіна і в цьому сенсі думають про те, чи не дев'ять життів у Володимира Володимировича? Адже не дарма кажуть москвичі, що Путін, можливо, має своїх двійників.

Не може Путін піти на четвертий термін і тому, так вважають російські респонденти, що потрібні зміни, а без цього держава просто загине, про яку б державну велич не говорили.

Також москвичі проти четвертого терміну президентського правління Путіна, оскільки вони вважають, що в країні не ведеться боротьба з корупцією.

Не готові москвичі продовжити термін свого нинішнього президента ще з різних причин, а це і високі комунальні платежі (втім, у нас, в Україні, також не низькі), досить слабка соціальна сфера, інші проблеми. Таким чином, з того, що відповіли москвичі, можна зробити висновок: влада сама по собі, а народ сам по собі.

Дивився і аналізував опитування Олександра Сотника Сергій Кордик. Втім, подивіться і оцініть все самі:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/