Четвер, 18 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Молоко від селянських корів — під забороною

Молоко від селянських корів — під забороною


З початку нового року переробники молока не зможуть купувати сировину в селян, що збирають її у своїх приватних домоволодіннях. Натомість в українських магазинах з’явиться нове маркування молока  –  екстра-класу, вищого й першого.

Про це повідомляє «Народна правда» з посиланням на ТСН, 

Згідно з угодою про асоціацію з ЄС, переробні підприємства більше не зможуть купувати молоко другого сорту  у селян, від наступного року – лише у спеціалізованих фермерських господарствах.

На полицях магазинів в Україні має бути лише три сорти молока – екстра-класу, вищого та  першого.

Нагадаємо, не дивлячись на оптимістичні заяви прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, в Україні продовжують зростати в ціні продукти харчування. За 11 місяців подорожчали всі основні продукти, в результаті чого приготування традиційних страв боляче б’є по кишенях українців. Зокрема, “індекс салату оселедець під шубою” зріс на 24%, індекс “олів’є” – на 26%, індекс борщу – на 33%.

Також повідомлялося, що основний і найулюбленіший продукт харчування пересічного українця — картопля  – дорожчає рекордними темпами, причому це відбувається на півдні, у центрі і на заході нашої країни.

Раніше повідомлялося, в Україні порівняно з груднем минулого року м’ясо й м’ясопродукти здорожчали на 29,2%.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/