Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Мобільний сервісний центр МВС курсує Чернігівщиною

Мобільний сервісний центр МВС курсує Чернігівщиною


Більше року в Чернігівській області діє мобільний сервісний центр МВС, завдяки якому жителі найвіддаленіших населених пунктів мають змогу отримати адміністративну послугу, не залишаючи свого селища чи містечка.

Екіпаж у складі двох адміністраторів та експерта мають можливість за допомогою високих технологій та спеціального обладнання  надати наступні послуги з:

  • Реєстрації та перереєстрації транспортних засобів;
  • Заміни водійського посвідчення;
  • Видачі міжнародного посвідчення водія;
  • Прийняти запит на отримання довідки про відсутність судимості.

Тільки за перші 3 місяці 2019 року  було здійснено 12 виїздів Мобільним сервісним центром МВС в Чернігівській області,  під час яких проведено 88 реєстрацій/перереєстрації транспортних засобів; замінено 22 водійських посвідчення, прийнято 32 запита на отримання довідки про відсутність судимості. Загалом з початку року Мобільний сервісний центр МВС надав 142 послуги населенню.

Для отримання адміністративних послуг громадянам слід звернутись в сільський, селищний або районний орган місцевої влади  з проханням організувати візит Мобільного сервісного центру МВС. У  свою чергу органи місцевої влади надають заявку встановленої форми до Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області про необхідність виїзду Мобільного сервісного центру МВС до віддаленого населеного пункту.

Запрошуємо об’єднані територіальні громади Чернігівщини до співпраці!

Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на сайті  або на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/