Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міжнародний футбольний турнір памʼяті Ю.Школьникова відбувся у Чернігові

Міжнародний футбольний турнір памʼяті Ю.Школьникова відбувся у Чернігові


1 та 2 липня Чернігів зустрічав IV Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів віком 50 років і старші пам’яті Заслуженого тренера України Юхима Школьникова.

Гостями цьогорічного турніру стали команди футболістів-ветеранів із Гомеля Республіка Білорусь, з Вінниці, Чернівців та господарі турніру команда з Чернігова.

Зустрів Чернігів гостей похмурою погодою, а тому матчі першого дня турніру відбувалися проливним дощем. Та, не зважаючи на погану погоду, настрій в учасників команди був чудовим. Теплом, радістю та щирим посмішками були осяяні обличчя учасників турніру не тільки від улюбленої гри, а й від довгожданої зустрічі з друзями.

За результатами дводенного турніру переможцями стали чернігівці. Срібними призерами турніру стала команда «Буковина» з Чернівцями, бронзу виборола команда ветеранів із Гомеля, почесне четверте місце посіла команда із Вінниці.

Визначили і кращих гравців у кожній команді. Ними стали Гуцуляк Степан з Чернівців, Дземенковець Едуард з Гомеля, Кривенок Андрій з Чернігова та Фотюк Олександр з Вінниці.

Кубки, нагороди, пам’ятні подарунки та фото на згадку – так закінчився цьогорічний IV Міжнародний турнір з футболу пам’яті Заслуженого тренера України Юхима Школьникова.

Оксана ОНИЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/