Вівторок, 23 Липень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міжнародний проект правової допомоги для українців запрацює в країнах Європи

Міжнародний проект правової допомоги для українців запрацює в країнах Європи


«Європейська січ»: Асоціація правників України починає співпрацю з міжнародним проектом правової допомоги українцям за кордоном.

Міжнародний проект правової допомоги для українців незабаром запрацює в країнах Європи. Започаткували його українські юристи. Проект має назву «Європейська Січ», автор ідеї Олександр Живаго, виконавчий директор Асоціації випускників Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка.

«Це буде єдина мережа надання юридичних послуг за кордоном громадянам України, які перебувають за кордоном і потрапили у якусь несподівану ситуацію», — розповідає Олександр Живаго.

Проект передбачає надання екстреної допомоги українцям, які мають юридичні неприємності за кордоном. Буде єдиний номер телефону кол-центру (в м. Києві), за яким можна буде сконтактувати з правником у необхідній вам країні.

Попередньо у ініціаторів проекту вже є домовленості по такій співпраці з Італією і країнами Балтії.

За словами Олександра Живаго, проект має намір підтримати Міністерство закордонних справ, яке надаватиме консульську підтримку та інформуватиме громадян України, які перебувають за кордоном, про можливість отримати правову допомогу.

22 жовтня, було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією правників України та ініціаторами проекту.

«АПУ в цьому проекті буде відігравати роль своєрідного містка між нами, як центром швидкого реагування, і закордонними асоціаціями юристів. Щоб сконтактувати нас з тими правниками, які нам потрібні. А ми будемо виконувати роль операторів у цьому процесі», — говорить Олександр Живаго.

Виконавчий директор Асоціації правників України Олександра Егерт, зазначила, що найближчим часом у низку європейських країн буде скеровано листи до асоціацій правників, найперше, в ті країни, де перебуває найбільше українських громадян.

Ініціатори обіцяють найближчим часом організувати фонд для фінансування проекту і відкрити кол-центр.

Якщо проект покаже динаміку, то у нього є всі шанси вийти на рівень державної програми і стати найвідомішою світовою мережею правничої допомоги для українських громадян, які перебувають за кордоном.

На фото: Олександр Живаго та Олександра Егерт підписали Меморандум про співпрацю


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/