Четвер, 24 Січень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міжнародне визнання отримав Чернігівський онкодиспансер

Міжнародне визнання отримав Чернігівський онкодиспансер


Онкогінекологи отримали найвище професійне визнання – членство в CEEGOG.

Чернігівський обласний онкологічний диспансер став дійсним членом CEEGOG(Central and Eastern European GynecologicOncology Group). Це асоціація онкогінекологів Центральної та Східної Європи. Профільна організація здійснює забезпечення активної підтримки онкогінекологічних досліджень та сприяє медичному прогресу у профілактиці, діагностиці та лікуванні пацієнтів зі злоякісними пухлинами.
CEEGOG веде активну участь у підвищенні експертизи та наукових знань своїх членів, що, таким чином, покращує можливості лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями.
Асоціація ініціює та підтримує контакти між експертами й експертними робочими місцями, що беруть участь в онкогінекологічних дослідженнях, тим самим сприяє підвищенню якості онкогінекологічної допомоги в регіоні Центральної та Східної Європи.
CEEGOG також надає активну адміністративну та організаційну підтримку своїм членам в організації проведення онкогінекологічних клінічних досліджень.

Валерій Зуб

Як прокоментував такий потужний крок головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, кандидат медичних наук, член Європейської та Міжнародної асоціацій гінекологічних онкологів,заслужений лікар України Валерій Зуб, рішення щодо членства приймалося експертною групою асоціації під час міжнародної конференції «Організація клінічних випробувань у країнах Східної та Центральної Європи», яка відбулася у грудні минулого року в Празі (Чехія) і де свої напрацювання представила делегація гінекологів-онкологів нашого диспансеру.

Вихід онкодиспансеру на європейський рівень і отримання такого високого статусу  найбільша перемога онкодиспансеру у 2017 році. Медичний заклад йшов довгі роки до такого визнання, за яким стоїть титанічна праця нашого колективу, його бажання опановувати нові знання, сучаснітехнології, підвищувати свій фаховий рівень заради порятунку людини, –говорить керівник онкодиспансеру.

Юрій Шень

Як зазначив лікар-онкогінеколог, завідувач гінекологічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру,кандидат медичних наук, член Європейської та Міжнародної асоціацій гінекологічних онкологів, координатор проекту Юрій Шень,до експертної групи Асоціації входять вісім країн світу, серед яких й Україна. Нашу державу представляють Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, Харківський обласний клінічний онкоцентр, Київський приватний заклад – лікарня ізраїльської онкології LISOD, а відтепер – і Чернігівський обласний онкологічний диспансер.

Олександр Зуб

Зі слів куратора проекту, лікаря-інтерна Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Олександра Зуба, головними критеріями відбору до членства стали кількість і складність здійснених оперативних втручань, рівень післяопераційних ускладнень, фаховість кадрового потенціалу, наявність сучасної матеріально-технічної бази, використання прогресивних методик лікування та їхня доступність для пацієнта. Чернігівський обласний онкологічний диспансер показав найвищий показник із числа виконання найскладніших операцій з лапароскопічним доступом і відзначений за високий рівень надання хіміотерапевтичного та променевого лікування.

Окрім Чернігівського онкодиспансеру, про свій намір стати членами CEEGOG заявили три медичні онкологічні заклади Білорусі та один – Хорватії.
Уляна КОВАЛЬЧУК


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/