Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Мін'юст вподобав Чернігів для пілотних проектів


Урочисте відкриття пілотного проекту «Шлюб за добу» відбулося 14 лютого у Чернігівській міській раді за участі заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павла Мороза.

На заході також були присутні міський голова Владислав Атрошенко, заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

Наше місто стало одним з двадцяти міст України, де можна скористатися новаціями Міністерства юстиції і зареєструвати стосунки за прискореною процедурою.

«Наш пілот доводить свою ефективність та користується популярністю серед населення. Наразі вже 5000 пар офіційно оформили свої стосунки за один день. Впевнений, що скоро одружитися за 24 години буде можливо у кожному куточку країни. Адже пілот Мін'юсту — це частинка євроінтеграції, частинка свободи та додаткове право вибору для наших громадян», — підкреслив Павло Мороз.

Також заступник Міністра юстиції разом з Чернігівським міським головою відвідали міський пологовий будинок, де вручили свідоцтва про народження семи молодим мамам.

«Для батьків дуже важливо з перших хвилин життя новонародженого бути поруч, а не турбуватись про папери. Саме тому Міністерство юстиції запровадило такий зручний сервіс. Сьогодні у майже 500 закладах охорони здоров’я по всій країні кожен малюк може отримати свій перший документ», — сказав Павло Мороз журналістам.

Нагадаємо, що Чернігів був першим містом, де запрацювала така послуга. З серпня 2015 року нею скористалось близько 2000 осіб. А ще від листопада 2016 року додатково надається і послуга з реєстрації місця проживання новонароджених, за цей час вже прийнято майже 100 заяв. У планах Мін’юсту-запустити послугу з оформлення документів на отримання соціальної допомоги при народженні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/