Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міняється фінал навчань. До чого готуються українські підрозділи?

Міняється фінал навчань. До чого готуються українські підрозділи?


4 лютого на півночі України пройшла завершальна фаза батальйонних тактичних навчань з бойовою стрільбою.

За основу їх легенди військові взяли реальні ситуації, що постійно трапляються в зоні бойових дій: піхотний підрозділ веде оборону ввіреної ділянки, противник намагається її прорвати, та, отримавши відкоша, відкочується на попередні позиції. Але нинішні навчання відрізнялися іншим, ніж завжди, фіналом. Після відбиття атаки, наші підрозділи переходять в рішучий контрнаступ та відкидають ворога з його попередніх позицій.

— Ми робимо висновки. Відпрацьовуємо актуальні на лінії зіткнення теми. Також. Ви це бачили. Навчання почалися з дій груп снайперів, які достатньо ефективно уразили цілі противника і забезпечили початок ведення бойових дій самою бригадою, — зазначив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Потім працювала артилерія, танки та піхота...

— Чи готові ви до активних бойових дій? – запитали журналісти командира 30-ї окремої механізованої бригади.

— Звичайно. Ви самі це щойно бачили, — відповів полковник Іван Гараз, — Навіть у Москві добре знають про нашу бригаду. Частина є однією з найбоєздатніших в ЗСУ саме тому, що ми ретельно підходимо до відбору особового складу і надзвичайно відповідально ставимося до власного фахового і морального рівня.

Олександр Штупун, Інформагентство МО України «АрміяInform» (м.Чернігів)


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/