Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Міліціонер взяв шефство над родиною загиблого на Донбасі бійця


0 019Підполковник міліції у відставці Анатолій Тарасенко (нині директор фірми) з власної волі взяв шефство над родиною загиблого бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» Андрія Іщенка.

Як розповідає Анатолій Тарасенко, бажання реально чимсь допомогти родині бійця батальйону «Чернігів», загиблого в листопаді минулого року в Станиці Луганській, виникла після перегляду сюжету про пам’ятні заходи в УМВС з вшанування родин загиблих правоохоронців.

Анатолій Олександрович зв’язався із колегами з УМВС в Чернігівській області та з’ясував, що якраз цього року донька загиблого на Донбасі Андрія Іщенка Настя іде в перший клас.

0 003Довго не розмірковуючи, підприємець зустрівся з родиною першокласниці, дізнався про першочергові потреби першокласниці і разом з мамою дівчинки Світланою направився по магазинах. Колишній міліціонер купив дівчинці канцелярське приладдя, рюкзак та одяг, витративши на все 4 тисячі гривень.

0 007Підполковник у відставці Анатолій Тарасенко вважає, що наше мирне життя в тилу можливе тільки тому, що там, на передовій, земляки боронять Україну від навали російсько-терористичних військ. І підтримка родин загиблих правоохоронців – наш священний обов’язок.

Першокласниця Настя запевнила благодійника, що добре навчатиметься. У свою чергу Анатолій Олександрович пообіцяв допомагати родині до досягнення Настею 18-річчя.

Борис КОНОВЧЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/