Воскресенье, 23 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Мешканців деяких будинків у Чернігові крадії залишили без Інтернету

Мешканців деяких будинків у Чернігові крадії залишили без Інтернету


На початку тижня поліція затримала зловмисника, який в підвальному приміщенні будинку №136 по вул. Пухова у Чернігові намагався викрасти велику кількість кабелів. 

Він вже встиг обрізати значну кількість проводів, але до кінця реалізувати свій злочинний умисел не вдалося — настигла поліція.

За два тижні до цієї події, в цьому ж будинку, вже невідомі викрали велику кількість кабелів. Тоді зловмисників затримати не вдалося.

Невідомі старалися все зробити вночі, тим більше, що у підвали, де була проведена мережа кабелів, і проникати не треба. Підвальні приміщення не замикаються — заходь будь хто і будь-коли.

Мешканці будинку кажуть, що неодноразово зверталися до ЖЕКу, аби вони хоч би якісь прилаштування зробили для замків. «Ми б і самі врізали б давно вже замки, але питається: кожна сім'я щомісяця платить ЖЕКу за обслуговування, тож невже вони не здатні замикаючі опори встановити?» — резонно висловлюють свої претензії жильці.

Разом з мідними кабелями крадії вирізали великі шматки і сучасних оптоволоконних мереж, тож власники Ітернету та Укртелекому, які проживають у цьому будинку, залишилися без зв'язку.

Від однієї людини почули навіть і таке: нібито в ламбардах міста приймають під заставу мідні дроти.

Ми вирішили перевірити, чи легко можна збути крадені мідні кабелі через ломбард?  Телефонуємо у ломбард «Скарбниця» у Чернігові, який рекламує позики під різні види застави.  Там відповіли, що вони не приймають ані мідних, ані інших дротів. В інших подібних пунктах — теж саме. Виявляється, це лише чутки.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/