Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Майно банкрута можна придбати за чотири кроки

Майно банкрута можна придбати за чотири кроки


Після введення в дію Кодексу України з процедур банкрутства та Постанови Кабінетів Міністрів України № 865 від 2 жовтня 2019 року майно банкрутів стало можливим придбати ще простіше.

На сьогодні продаж такого майна відбувається в електронній торговій системі, адміністратором якої є державне підприємство «ProZorro.Продажі».

Як розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, охочим придбати майно банкрутів за обраною ціною потрібно зробити лише 4 простих кроки:

1-й крок. Зареєструватись на майданчику, який підключено до «Prozorro.Продажі», вказавши про себе всю необхідну інформацію та пройти ідентифікацію.

2-й крок. Обрати бажаний лот, подати заявку на участь у торгах.

3-й крок. Сплатити гарантійний внесок, який становить 10% від стартової суми продажу лота.

4-й крок. Взяти участь в аукціоні та перемогти.

Ірина Свистун наголосила, що найголовнішою перевагою «ProZorro.Продажі» є відкритість та прозорість ходу аукціону. Кожен етап торгів відображається в онлайн-режимі, а організатор обов'язково публікує протокол перебігу аукціону, що дозволяє усім учасникам спостерігати за ходом процедури.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/