Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Матеріали щодо працівника слідчого ізолятора передані до суду

Матеріали щодо працівника слідчого ізолятора передані до суду


Завершено розслідування кримінального провадження за фактом незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів працівником слідчого ізолятора, інформують у прокуратурі Чернігівщини.

У липні поточного року УСБУ в Чернігівській області спільно з прокуратурою Чернігівської області викрито одного із інспекторів державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор», який налагодив схему збуту наркотичних засобів в місця позбавлення волі.

Співробітника СІЗО викрито правоохоронними органами в момент перетину контрольно-пропускного пункту № 1 установи ув’язнення, де у нього виявлено та вилучено особливо небезпечні наркотичні засоби у великих розмірах та психотропні речовини, які були пофасовані та упаковані в пачки з-під цигарок з метою їх збуту особам, які тримаються в слідчому ізоляторі.

Дії правоохоронця кваліфіковані за ч. 2 ст. 307 КК України як незаконне придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів та особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах та психотропних речовин.

Досудове розслідування кримінального правопорушення завершено 26.10.2018, обвинувальний акт направлено до Новозаводського районного суду м. Чернігова для розгляду.

В контексті. Покарання за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, визначено у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/