Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

MAFIA — новий ресторан у Чернігові зі своєю філософією


Що таке MAFIA?

Сьогодні MAFIA — мережа ресторанів японської та італійської кухні, найбільш динамічно розвивається в Україні. Бренд MAFIA вже завоював популярність в таких містах як: Київ, Харків, Дніпро, Маріуполь, Вінниця, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Лубни. Тепер і Чернігів.

Про це ми дізналися під час бесіди з керівником PR-відділу ресторанної мережі MAFIA (Чернігів) Маресом Шамжи. Він люб'язно відповів на наші запитання. Вважаємо, що і наші читачі охоче познайомляться з корисною інформацією щодо нового закладу в славному місті Чернігові.

— Чому сімейство MAFIA вирішило відкривати ресторан саме в Чернігові?

Насправді відповідь знаходиться на поверхні. Давайте поміркуємо разом: Чернігів — місто, яке активно розвивається, саме тут урбанізація ідеально влилася в історичну частину міста. Тут живуть люди, які цінують свій час і потребують як відмінної кухні так і чудово сервісу. Чернігів давно просив відкрити наші заклади і ось ми тут, готові радувати і дарувати натхнення жителям.

— Добре, з причинами вибору Чернігова розібралися, але чому була обрана саме ця локація (ред. — ТРЦ МЕГАЦЕНТР)?

Не можу сказати, що рішення по локації було швидким, воно, було дуже зваженим. Ми розглядали й аналізували кілька майданчиків, але тут, знову ж таки, зіграв роль культурно-історичний центр і територіальне розташування. Ми хочемо бути там, де можемо і будемо радувати максимальну кількість гостей.

— Що було на тому місці, де буде ресторан?

Досконально нам це не відомо, тут були вільні площі ТРЦ МЕГАЦЕНТР, які ми й орендували.

— Що з себе являє ресторан, чим він зможе порадувати чернігівців?

Це не просто ресторан в стандартному розумінні, це багатофункціональний комплекс, в який входить: двоповерхове караоке з кращим в місті звуком; веранда з затишним двостороннім каміном; десертна зона, в якому можна порадувати себе солодощами і ароматною кавою, і барвиста дитяча кімната.

Тобто формати на смак будь-якого гостя, будь то сімейна пара з дітьми або галаслива компанія, яка бажає вабитися в караоке до самого ранку.

— Яку площу займатиме новий ресторан?

Як вже говорив трохи раніше, що це комплекс, що складається з тематичних зон. Наприклад, веранда понад 100 кв.м., і таких зон у нас кілька.

Караоке

Караоке

— Коли почалися роботи і коли вони завершаться?

Що стосується початку робіт, тут потрібно чітко розмежовувати дату старту будівництва ресторану і підготовчу частину: аналіз, проектування і т.д. Наприклад, концепція з'явилася ще приблизно рік тому, після був період узгодження і вже потім наступила активна фаза будівництва, яка почалася в травні 2017 року і за планами повинна завершитися вже в вересні.

До речі, це абсолютно унікальна MAFIA за своїм зовнішнім виглядом, масштабом і дизайнерському підходу. На даний момент є тільки один аналог ресторану в Києві. І це ми ще не згадували про єдину в Чернігові восьми-тонну піч на дровах, де будуть проводитися сімейні майстер-класи.

мафія-ресторан_09детская 06

Дитяча зала

 

— Скільки робочих місць буде створено? Це будуть чернігівці чи команда з інших міст?

У нас є своя філософія в цьому питанні: весь персонал (як лінійний так і менеджмент) ми набираємо в Чернігові, тому що жоден менеджер з іншого міста не зможе «зрозуміти» Чернігів, як це зробить місцевий городянин. Ми хочемо, щоб в місті було більше робочих місць для нашої молоді, тому більше 100 чернігівців поповнять сім'ю MAFIA.

— Що б Ви хотіли побажати чернігівцям?

Друзі, ми завжди раді бачити вас в сімействі ресторанів MAFIA. У нашому ресторані ви завжди зможе відчути себе частиною спільної родини, насолодитися атмосферою затишку і доброзичливості і, звичайно, покуштувати страви, приготовлені нашими кухарями.

Чекаємо в гості!

Цікавилася питаннями Вікторія ГАВРИЛОВСЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/