Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Лосеня, яке вибігло з лісу до людей, працівники МНС жорстоко вбили

Лосеня, яке вибігло з лісу до людей, працівники МНС жорстоко вбили


«Чому інші країни в таких випадках випускають звірів на волю, а в нашій, яка деградує, їх просто ВБИВАЮТЬ!», — Сергій Качановський.

У facebook.com  досить активно обговорюють випадок, який стався днями у Могильові, Республіка Білорусь. 

Сергій Качановський повідомив, що в Могильові близько 20 годин в районі 30 років Победы, було жорстоко застрелене з табельної зброї дитинча лося, яке вискочило в один із дворів, де неподалік знаходиться ліс. Лосеня з якоїсь причини залишився один-на-один без матері було явно в стресі — швидше за все вийшло в пошуках допомоги до людей.

Навколо нього зібралося багато людей, в тому числі і діти. Він трохи заспокоївся і вже став брати хлібець з рук. Однак незабаром приїхали представники якісь служби і замість того, щоб просто зловити це нещасне дитинча і визначити його подальшу долю, вони на свій розсуд, без явно на те усіляких підстав, визначили діагноз: сказ. «А наші доблесні служби — молоді хлопці МНС дістали пістолет і на очах у всіх застрелили його в голову, посилаючись на те, що нібито це лосеня хворіє на сказ. Однак при цій хворобі він би не брав їжу з рук, бо у них відсутній ковтальний рефлекс», — зазначає Сергій Качановський.

Потім вони його скрутили, як повідомляє автор публікації, і просто як сміття викинули в кузов оранжевого МАЗа, на якому приїхали.
«Невідомо хто і з якої причини віддавав такий наказ, але цей випадок повинен отримати широкий резонанс. Адже у цій трагічній історії міг бути інший кінець — щасливий для ні в чому невинної тварини. Чому інші країни в таких випадках випускають звірів на волю, а в нашій, яка деградує, їх просто ВБИВАЮТЬ! Віддали б тоді вже в наш зоосад на крайній випадок. Шкуродери!», — написав автор.

Цікаво, що один з читачів у своєму коментарі вказав на те, що білоруське euroradio.fm оприлюднило цю інформацію у своєму стилі — неправдивому. «У дворі будинку по вулиці 30 років Перемоги в Могильові лежить лось. На місце приїхали співробітники міліції і МНС. Вони чекають співробітників зоосаду. Лось виявився мертвим. Можливо, його вбили. Але ніхто інформації не дає», — зазначається в радіоповідомленні.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/