Среда, 11 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Людмилу Бабичеву поліграф перевірив на чесність

Людмилу Бабичеву поліграф перевірив на чесність


У конференц залі готелю Рейкарц 16 липня відбувся публічний захід з проходження поліграфу кандидатом від партії «Сила і Честь» Людмилою Бабичевою.

Проходження поліграфу ще на початку липня пообіцяв пройти інший кандидат – Олег Семінський. Але за тиждень відмовився це робити у присутності відеокамер і виставив умову, що пройде поліграф тільки після інших.

Людмила Бабичева стала єдиним кандидатом, хто прийняв виклик і на день проходження поліграфічного тесту запросила Семінського та Власенка пройти поліграф разом з нею. Але жоден з них на тест так і не з’явився. То, може, злякалися, що на відміну від Бабичевої, поліграф «викриє» якісь не бажані історії з їхнього життя?

На сторінці у Фейсбук написали:

Людмила Бабичева пройшла поліграф і стала першим кандидатом в Чернігові, яка це зробила. За присутності міжнародних спостерігачів та ЗМІ, кандидат від політичної партії “Сила і Честь” відповіла на всі запитання. Людмила Бабичева показала своїм прикладом, яким має бути кандидат в депутати – чесним, відкритим та тримати своє слово.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/