Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Літня біологічна практика Рішельєвського ліцею — на Чернігівщині

Літня біологічна практика Рішельєвського ліцею — на Чернігівщині


Літня біологічна практика Рішельєвського ліцею вже протягом 10 років проходить в різних регіонах України. Цього літа така практика проводилася нещодавно в Чернігівській області біля річки Десна.

Протягом практики ліцеїсти під керівництвом вчених, викладачів і аспірантів Одеського національного університету, інституту біології моря та інших дослідницьких установ м. Одеси, викладачів Рішельєвського ліцею проводили дослідницьку роботу.

Школярі ознайомились з екологічними особливостями, рослинним і тваринним світом річки Десна і прилеглих територій, з діяльністю Мезинського національного природного парку і історією цього цікавого регіону України. Діти і керівники практики були вражені чудовими краєвидами долин Десни.

В проведенні практики значну допомогу було надано адміністрацією і співробітниками Мезинського національного природного парку.

— Директор парку Симоненко Ніна Василівна відносилась до нас дуже тепло і сердечно, завжди під час негоди пропонувала допомогу дітям, — зазначають у своєму листі до редакції учасники практики. — З якою б проблемою ми не звертались до неї, завжди отримували підтримку з транспортом, дровами, питною водою тощо. Ліцеїсти не забудуть цікаві екскурсії і розповіді співробітників парку на екологічній стежці і в музеях Мезіна і Придеснянського, а також лекцію фахівця парку Назара Вікторовича підчас якої він розповів про ентомофауну Чернігівської області. Ще раз хочемо сказати велике спасибі Симоненко Нині Василівні і її чудовому колективу.

Віктор Топоренко — вчитель біології Рішельєвского ліцею, відмінник освіти

Денис Радіонов — вчитель Рішельєвського ліцею, доцент біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова, к. б. н.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/