П’ятниця, 22 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Лісівники Сіверського краю провели колегію

Лісівники Сіверського краю провели колегію


З державницькою позицією – до вищих результатів! Саме так цілеспрямовано діятиме кожне державне лісогосподарське підприємство Сіверянського краю і в нинішньому році.

Про це детально йшлося на засіданні колегії Чернігівського ОУЛМГ 22 березня 2018 року, яке відбулося в актовій залі обласного управління.

У засіданні колегії взяла участь заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова.

Відкриваючи засідання, начальник Чернігівського ОУЛМГ Олександр Демченко подякував трьохтисячному колективу лісівників за плідну, сумлінну працю, вагомі здобутки минулого року, які засвідчили чітку державницьку позицію працівників лісогосподарських трудових колективів, і наголосив, що це дає ґрунтовні підстави зробити енергійні кроки до вищих результатів у лісогосподарській діяльності і в нинішньому, 2018 році.

На засіданні колегії виступила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Вона подякувала лісівникам за їхню сумлінну працю і вагомі здобутки минулого року, відзначивши, що завдяки трудовому патріотизму державних лісогосподарських підприємств області вагомо наповнювалися державний і місцеві бюджети всіх рівнів, відкривалися додаткові робочі місця, піднімався рівень соціального обслуговування сіл, особливо віддалених, чимало зроблено лісогосподарськими колективами і для поліпшення проїзду із далеких населених пунктів до райцентрів, надавалася суттєва допомога школам, дитсадкам, ФАПам. І за все це жителі області сердечно вдячні лісівникам.

На завершення виступу Наталія Романова висловила тверду впевненість, що державні лісогосподарські підприємства області примножать здобутки успішної виробничої діяльності і в нинішньому році, вагомим внеском у розвиток економіки і соціальної сфери області засвідчать справді державницьку і патріотичну позицію лісівників Сіверського краю.

На засіданні колегії оприлюднено підсумки змагання лісогосподарських державних підприємств за 2017 рік.

Перше місце і перехідний кубок змагання виборов колектив ДП «Городнянське лісове господарство» (директор Сергій Аніщенко).

Друге місце – за колективом ДП «Добрянське лісове господарство» (директор Іван Горохівський).

Третє місце здобув колектив ДП «Семенівське лісове господарство» (директор Олександра Дудко).

Почесні нагороди переможцям змагання вручила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Вона тепло поздоровила переможців змагання і побажала трудовим колективам подальших успіхів у їхній благородній і потрібній рідній державі лісівничій справі задля ефективного розвитку галузі для зміцнення економіки області, всієї України.

З питання порядку денного засідання колегії «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств Чернігівського ОУЛМГ за 2017 рік» доповідав начальник відділу економіки та фінансів Володимир Полубень.

В обговоренні взяли участь директори держлісгоспів Сергій Аніщенко (ДП «Городнянське ЛГ»), Іван Горохівський (ДП «Добрянське ЛГ») та Андрій Данько (ДП «Прилуцьке ЛГ»), а також голови профспілок підприємств Леонід Ірха (ДП «Семенівське ЛГ»), Лариса Іолкіна (ДП «Добрянське ЛГ») та Петро Устименко (ДП «Корюківське ЛГ»).

Про завдання лісокультурного виробництва на 2018 рік доповів головний спеціаліст відділу лісового господарства Володимир Перев’язко.

Про забезпечення готовності державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2018 року доповів головний спеціаліст відділу лісового господарства Андрій Дудко.

Про стан охорони праці на підприємствах Чернігівського ОУЛМГ доповідав начальник відділу лісових ресурсів Петро Приходько.

З розглянутих на засіданні колегії питань прийнято відповідні рішення.

Микола Тищенко


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/