Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Київський (український) суд зайняв промосковську позицію

Київський (український) суд зайняв промосковську позицію


Москва не шкодує всіляких ресурсів у війні проти Святої Церкви України, впевнені активісти ГО «Братство БЛАГОВІСНИКІВ».

На своїй сторінці у Фейсбук вони повідомили, що «агентура» ФСБ в рясах, яка працює під прикриттям філії РПЦ в Україні — задіяла інформаційні, фінансові та грошові ресурси аби нівелювати в судах волевиявлення громади села Ковпити, що в Чернігівському районі.

20 січня 2020 року Київський апеляційний Господарський суд задовольнив апеляцію РПЦ (УПЦ Московського патріархату) і скасував рішення Ковпитської сільради про передачу приміщення храму місцевій громаді ПЦУ (Православній Церкві в Україні).

Судді розтоптали волевиявлення 90% мешканців громади та депутатів, які по-державницьки і по-християнськи розпорядились КОМУНАЛЬНИМ майном.

Наразі настоятель храму та громада готують відповідні документи для відкриття касаційного провадження.

А тим часом «БРАТСТВО БЛАГОВІСНИКІВ» володіє інформацією про те, що агентура московщини планує захоплення храму в с.Ковпита. Братчики попереджають, що не допустять агресивних дій з боку антиукраїнських елементів і захоплень українських храмів.

«Ми готові разом із віруючими людьми, які віддані Україні та Українській Церкві, викинути із українських храмів сектантів в рясах, які вірно служать московщині, прикриваючись вірою», — написали братчики на своїй сторінці у Фейсбук.

Те, що РФ через московську церкву (РПЦ), яку іменують як українську (УПЦ), здійснює активні потуги на зміцнення своєї антиукраїнської ідеології, інакше — імперської політики, не секрет. Зміцнення такої позиції здійснюється різнобічними шляхами. От і недавно ми розповідали, як у Ніжині висвятили в єпископа кримського ополченця, державного зрадника України Костянтина Чернишева. А зустрічав з величезним короваєм на подвір’ї Миколаївського собору цього сепаратиста-зрадника української держави в рясі Валерій Колоша — відомий на Бахмаччині сільськогосподарський виробник, голова Бахмацької спілки афганців воїнів-інтернаціоналістів, депутат обласної ради від Аграрної партії.

На фото річної давності: Голосування ковпитців за перехід до Православної церкви в Україні.

Схожі публікації: 

Ієромонах Іов розставив важливі акценти у діяльності УПЦ МП

Депутат Чернігівської облради зустрічав з короваєм сепаратиста!

На Чернігівщині п`ята парафія УПЦ московщини стала українською


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/