Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Куди витрачати власні кошти? Це повинна вирішувати об’єднана громада


25 березня з черговим робочим візитом наш район відвідав народний депутат України Давиденко Валерій Миколайович. Програма його зустрічей була дуже насиченою. В громадській приймальні народний депутат провів прийом громадян. Із своїми пропозиціями, життєвими проблемами звернулось близько  20 жителів району.

Голова ветеранської організації району Г.І.Костенко поінформував про роботу їхньої організації та подякував Валерію Миколайовичу за постійну підтримку ветеранів та людей похилого віку.

З директором Талалаївської ЗОШ I-III ступеня С.В.Михно обговорили можливість залучення грандового проекту щодо заміни вікон у приміщенні Школи. Члени громадського об’єднання «Екологічний контроль – Талалаївка» Галицький О.М., Можневський І.М. ознайомили депутата з роботою об’єднання та організаційними проблемами, які заважають їх нормальній роботі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНа особистому контролі у Валерія Давиденка знаходиться колективне звернення колишніх працівників Талалаївської ЦРЛ, які були звільнені у зв’язку із скороченням штатів. По цьому питанню працівники отримали кваліфіковану юридичну допомогу. Відносно цієї проблематики було оформлене депутатське звернення до Міністра охорони здоров’я України.

У розмові з директором територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Марченком В.І. обговорювалось питання відкриття магазину з продажу товарів по знижених цінах для соціально незахищених категорій населення та надання допомоги лікарні цього центру.

З особливою турботою народний депутат поспілкувався з громадянами, які потребують медичної допомоги. Всі хто звернувся, отримали його безаперечну підтримку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНа зустрічі з керівництвом району обговорювались питання економічного і соціального розвитку району в поточному році. Одним із актуальних питань є ремонт доріг в районі.Основними напрямками співпраці народного депутата і місцевої влади будуть продовження добудови Талалаївської ЦРЛ, друга черга водогону в селищі, будівництво водопровідних мереж в селах Скороходове, Липове, Українське, Понори, Корінецьке, Грабщина, Діброва. Актуальним питанням є ремонт доріг в районі.

Під час зустрічі з депутатськими фракціями політичної партії «Наш край» в районній, селищних радах, сільськими головами йшла розмова щодо майбутнього територіальних громад нашого району. Валерій Давиденко наголосив на важливості своєчасного об’єднання. За його словами саме громада, а не хтось інший, має вирішувати, куди і як витрачати власні кошти. «Якість і результати реформи залежать виключно від громади. Але важливо дати їй повноваження. Необхідно, аби вже нині громади почали розробляти соціально-економічні проекти, які фінансуватимуться за рахунок державних та міжнародних фондів та організацій. Підсумок розмови один -  об’єднаній громаді в районі бути.

Давиденко В.М. разом з головою районної ради Дзюбаном Ю.В., селищним головою Величком Ю.Є. зустрілись з інженерно-технічними працівниками Талалаївського цеху по видобутку нафти і газу ПАТ «Укрнафта». Народний депутат проінформував нафтовиків про свою депутатську діяльність у Верховній раді. Зокрема окреслив свої законопроекти, які стосуються покращення життя селян. Всі законопроекти Валерія Давиденка відповідають його передвиборчій програмі.Відбулась відверта змістовна розмова. Депутат відповів на численні запитання. Учасників зустрічі турбували питання ситуації в державі, створення об’єднаних територіальних громад, відкриття в районі підприємств по переробці сільськогосподарської продукції, а отже і створення нових робочих місць.

Дмитро НЕСТЕРЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/