Четверг, 18 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кубок Героїв АТО: Чернігівський ФК «Десна» завоював бронзові нагороди

4 грудня на навчально-тренувальній базі ФК «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі відбулося закриття Фінальних ігор регулярного чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО на «Кубок Героїв АТО». За підсумками змагань протягом чотирьох днів серед 16 найсильніших учасників визначалася найкраща команда чемпіонату.

futbol-chernihivСпочатку на футбольне поле манежу київського «Динамо» вийшли ФК «Західний кордон» (Львів) та ФК «Десна» (Чернігівська обл.), які визначали, хто посяде третю сходинку змагань.

Вже до 18-ї хвилини зустрічі військовослужбовці з Чернігівщини завдяки голам Криштопи та Рикуна повели в рахунку — 2:0. Їхні суперники зі Львова не здавалися і ще до перерви отримали чудовий шанс скоротити відставання: після гри рукою одного з футболістів «Десни» в своєму карному майданчику, арбітр вказав на «позначку». Проте чудову можливість відіграти бодай один м’яч втратив Винницький, пробивши 11-метровий поруч зі стійкою.

Другий тайм розпочався з активних дій «Десни», яка свою перевагу втілила в гол – на 48-й хвилині  відзначився Юрій Пустовойт. Під завісу зустрічі львів’яни все ж таки зуміли забити гол престижу: після виконання ще одного одинадцятиметрового вдало на добиванні зіграв Михайло Сало. Але на більше гравців ФК «Західний кордон» не вистачило.

Тож володарями «бронзових» нагород стали воїни ФК «Десна» з міста Чернігів.

Матч за ІІІ місце

ФК «Західний кордон» (Львів) – ФК «Десна» (Чернігів) – 1:3

Голи: Сало (55) — Криштопа (15), Рикун (18), Пустовойт (48)

Друге місце у фінальному змаганні зайняла команда ФК «SB team» (Київ) , яка поступилася з рахунком 1:2 команді ФК «Зеніт» (Золотоноша, Черкаська обл.).

Голи: Ніколенко (35) – Бугаєв (5), Шестак (56).