Воскресенье, 31 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Крадуть все: і плеєри, і станки для гоління...


УДСОКрадіжка з торгових полиць – найпоширеніше явище. Щоб завадити подібним протиправним діям в торгових закладах, їх невипадково обладнують камерами відеоспостереження та системами охоронної сигналізації.

У разі неправомірних дій сигнал надходить на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони з реагуванням нарядів груп затримання, не даючи крадіям жодного шансу.

Подібні спроби крадіжок нещодавно відбулись в м. Ніжин. На пульт централізованого спостереження ДСО у м. Чернігів надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» сигналізації. На місце події було орієнтовано наряд групи затримання.

Прибувши на місце спрацювання, міліціонери охорони затримали чоловіка, який поклав до кишені портативний плеєр вартістю 200 гривень та «забув» його оплатити. Для подальшого розгляду справи чоловіка було доставлено до міського відділку.

Наступний подібний сигнал пролунав в місцевому супермаркеті. По приїзду правоохоронці встановили, що місцевий житель поцупив станок для гоління і намагався втекти, проте був затриманий на «гарячому». Щоб розібратись в даній ситуації правопорушника доставили до відділку міліції.

Ірина БОНДАРЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/