Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кожен ветеран Чернігівського гарнізону отримає подарунок від військових


В оперативному командуванні «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення й 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулось відкриття “Пам’ятного знаку на вшанування учасників бойових дій на території інших держав”.

Командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Вячеслав Назаркін разом з головою Чернігівської обласної ради організації ветеранів Почесним ветераном України, генералом Анатолієм Москаленком та полковником запасу Костянтином Коземіровим провели церемонію відкриття пам’ятного знаку та вшановуючи пам'ять воїнів усіх поколінь поклали квіти до підніжжя постаменту.

Звертаючись до присутніх командувач зазначив, яку честь має відкриття пам’ятного знаку саме у цей день.

— В ці дні в нашій країні відзначають День пам’яті та примирення, 72-гу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. І саме в цей день ми маємо за честь відкрити Пам’ятний знак на вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ця сталева міць – символ титанічних зусиль усіх, хто пройшов бойові дії на території інших держав. А також символ стійкості і непохитності українських воїнів, величного минулого, сьогодення та майбутнього оперативного командування “Північ”, — підкреслив генерал-майор Вячеслав Назаркін.

За особистий внесок у військово-патріотичне виховання особового складу військовослужбовців Чернігівського гарнізону, молоді міста, збереження військових традицій та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерани були заохочені почесними грамотами.

Варто зазначити, що кожен ветеран Чернігівського гарнізону у ці дні, отримає подарунок від управління оперативного командування «Північ».

 

Віталій Кирилов, ОК «Північ»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/