Среда, 28 июля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Кожен бажаючий може протестувати себе на знання правил дорожнього руху


Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області спільно з представниками відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області долучився до проекту «Підготовка волонтерів з питань безпеки життєдіяльності та надання першої медичної допомоги».

регіональний центр (3)

Протягом чотирьох днів студенти Чернігівського національного технологічного університету та Ніжинського агротехнічного інституту  ознайомлювались з актуальними питаннями безпеки життєдіяльності в різних нестандартних ситуаціях, як в побуті, так і на дорозі.

регіональний центр (4)Заняття з правил дорожнього руху зі студентами проводили фахівці однієї з провідних автошкіл міста Чернігова. Для закріплення теми волонтери на базі Чернігівського регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області перевірили свої знання з правил дорожнього руху в тестовому режимі. Першим з групи вдало відповів на запитання тесту Владислав Дубовик, студент другого курсу факультету електрофікації та автоматизації Ніжинського агротехнічного інституту, він з  двадцяти питань тесту допустив одну помилку.

регіональний центр (1)− Пройти пробні тести на знання правил дорожнього руху буде дуже цікаво тим, хто хоче спробувати перевірити себе та вдало скласти іспит у майбутньому, − зазначив Владислав. – І хоча я вже маю водійське посвідчення, але  ж сьогодні, коли проходив тести, дуже хвилювався.  Надалі планую відкрити ще декілька категорій, а тому таке нововведення у територіальному сервісному центрі мені дуже сподобалося. Буду приходити та перевіряти  свої знання у тестовому режимі.

регіональний центр (2)З метою практичної допомоги водіям Регіональний сервісний центр в Чернігівській області запрошує кожного бажаючого перевірити свої знання з Правил дорожнього руху в тестовому режимі (особа — це може бути як водій, так і початківець) може спробувати пройти тест декілька раз. За потреби, працівники територіального сервісного центру допоможуть проаналізувати неправильні відповіді. Таку послугу центри надають по дві години на день з 15.00 по 17.00:

  • Чернігів — щосереди та п’ятниці.
  • Прилуки — щочетверга та п’ятниці.
  • Ніжин і Мена — по вівторках і четвергах.

Підводячи підсумки курсів, відповідальні працівники структурних підрозділів високо оцінили рівень знань студентів. На майбутнє, такі заходи планується проводити систематично з метою безпеки життєдіяльності молодого покоління.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/