Четвер, 21 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кожен бажаючий може протестувати себе на знання правил дорожнього руху

Кожен бажаючий може протестувати себе на знання правил дорожнього руху


Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області спільно з представниками відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області долучився до проекту «Підготовка волонтерів з питань безпеки життєдіяльності та надання першої медичної допомоги».

регіональний центр (3)

Протягом чотирьох днів студенти Чернігівського національного технологічного університету та Ніжинського агротехнічного інституту  ознайомлювались з актуальними питаннями безпеки життєдіяльності в різних нестандартних ситуаціях, як в побуті, так і на дорозі.

регіональний центр (4)Заняття з правил дорожнього руху зі студентами проводили фахівці однієї з провідних автошкіл міста Чернігова. Для закріплення теми волонтери на базі Чернігівського регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області перевірили свої знання з правил дорожнього руху в тестовому режимі. Першим з групи вдало відповів на запитання тесту Владислав Дубовик, студент другого курсу факультету електрофікації та автоматизації Ніжинського агротехнічного інституту, він з  двадцяти питань тесту допустив одну помилку.

регіональний центр (1)− Пройти пробні тести на знання правил дорожнього руху буде дуже цікаво тим, хто хоче спробувати перевірити себе та вдало скласти іспит у майбутньому, − зазначив Владислав. – І хоча я вже маю водійське посвідчення, але  ж сьогодні, коли проходив тести, дуже хвилювався.  Надалі планую відкрити ще декілька категорій, а тому таке нововведення у територіальному сервісному центрі мені дуже сподобалося. Буду приходити та перевіряти  свої знання у тестовому режимі.

регіональний центр (2)З метою практичної допомоги водіям Регіональний сервісний центр в Чернігівській області запрошує кожного бажаючого перевірити свої знання з Правил дорожнього руху в тестовому режимі (особа — це може бути як водій, так і початківець) може спробувати пройти тест декілька раз. За потреби, працівники територіального сервісного центру допоможуть проаналізувати неправильні відповіді. Таку послугу центри надають по дві години на день з 15.00 по 17.00:

  • Чернігів — щосереди та п’ятниці.
  • Прилуки — щочетверга та п’ятниці.
  • Ніжин і Мена — по вівторках і четвергах.

Підводячи підсумки курсів, відповідальні працівники структурних підрозділів високо оцінили рівень знань студентів. На майбутнє, такі заходи планується проводити систематично з метою безпеки життєдіяльності молодого покоління.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/