Среда, 13 ноября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Консультація. Податкова знижка для тих, хто навчається на військовій кафедрі


podatki pitannyaЧи надається податкова знижка, якщо навчався на військовій кафедрі?

Відповіді надають фахівці Державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

— Ні. Оскільки навчання на військовій кафедрі — це додаткова послуга навчального закладу, що не є обов’язковою у процесі безпосереднього навчання за обраним фахом і оплачується окремо від плати за навчання згідно з укладеним із вишем договором на навчання за певним фахом. Отже, включення таких витрат до податкової знижки чинним законодавством не передбачено. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, наведено у п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/