Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Командний дух і гарний настрій визначили переможця серед військових


Військовослужбовці 61-ї окремої мотопіхотної бригади провели на Чернігівщині спортивні змагання.

На полігоні, в місці дислокації польового табору, військовослужбовці 61-ї окремої мотопіхотної бригади провели дводенні змагання з різних видів спортивних прав та спортивних ігор.

Змагання проходили між підрозділами частини, в яких разом з кадровими військовими взяли участь і резервісти, які залучаються на збори. Під час спартакіади було проведено метання гранити Ф1 на дальність, підйом з переворотом на перекладені, естафета з бігу 4×100 та 1000 метрів та гра у волейбол та футбол тощо.

Військовослужбовці із задоволенням взяли участь у заході. За словами командира одного з підрозділів, — немає мети визначити кращого, е лише добрий настрій та командних дух. Ми просто активно проводимо вільний час і це усім подобається. Головне не сидіти, — підкреслив офіцер.

За результатами змагань в особистій першості, кращі військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами від командування бригади.

Віталій Кирилов, оперативне командування «Північ»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/