Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Команда військових ліцеїстів в Чернігові взяла «золото»

Команда військових ліцеїстів в Чернігові взяла «золото»


Військові очікувано «перестріляли» цивільних: стрілецький учнівський поєдинок в Чернігові завершився перемогою курсантів ліцею з підвищеною військовою підготовкою.

Команда Чернігівського ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою взяла «золото» в поєдинку команд навчальних закладів міста. Їм вдалося «перестріляти» своїх цивільних суперників.

В щорічних змаганнях, що традиційно відбуваються в Чернігові восени до Дня Захисника України, взяли участь учні загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

— Нічого несподіваного, традиційно перемагають ті, хто більше вправлявся, – запевняють організатори змагань і не без гордості додають: «Учні навчальних закладів обласного центру традиційно перемагають школярів з району – позначається як більша кількість тренувань, так і фаховий рівень тренерів, в ролі яких виступають вчителі предмету Захист Вітчизни. Зрештою, за останні роки показники юнаків та дівчат із стрільби в цілому значно покращились».

Команди виходять на вогневий рубіж. Завдання: перестріляти мішені суперників і зробити це скоріше за них. Перші дві пари команд несподіванок не приносять, а от третя пара своїм виступом буквально підриває глядачів, впоравшись з завданням за лічені секунди! Вболівальники в захваті кидаються обіймати переможців. Тим часом наступні учасники приступають до виконання завдання. І знову вибух емоцій: перемога! Напруження змагань зростає: хто ж виявиться найкращим?

Але, виявляється, це була лиш «розминка», розігрів публіки. Нарешті до справи беруться учні ліцеїв та технікумів, і змагання починаються по-дорослому. Вправності юних стрільців, що пройшли не один вишкіл з професійними снайперами, можна лиш по-доброму позаздрити. Їх рухи спокійні, виважені; око гостре; дихання врівноважене. Постріл — ціль! Жодна куля не летить мимо, мішені сипляться, наче зірки в серпневий зорепад. Всі демонструють свою майстерність, та все ж-таки курсанти ліцею з підвищеною фізичною та військовою підготовкою виявились кращими. Ну звісно ж: хлопці готуються до військової служби, у них і мотивація залізна, і результати вражаючі.

— Які наступні вершини збираєтесь підкорювати?— питаємо їх.

— Фінальні змагання у грудні, до Дня ЗСУ, – всміхаються майбутні військовослужбовці. — Сподіваємось, що й там покажемо, на що здатні.

Організатори цих видовищних і надзвичайно напружених змагань за кубок Чернігова зі стрілецького поєдинку бажають усім учасникам успіху і нагадують, що до 6 грудня ще є час потренуватися, адже тир відкритий завжди.

Олена Мокренчук, лейтенант, оперативне командування «Північ»


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/