Понедельник, 27 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Команда кандидата у депутати обіцяла подарунки під час концерту


Під час концерту в підтримку кандидата присутнім обіцяли надіслати подарунки.

10 червня у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі відбувся концерт на підтримку кандидата-самовисуванця Григорія Ткаченка. Після завершення концертної програми ведучі заходу заявили про провокації перед початком заходу та вибачились за незручності, пообіцявши надіслати подарунки.

Спостерігач ОПОРИ звернулася за коментарем до кандидата, однак він не зміг пояснити, про які саме провокації йшлося у промові ведучої. Представник передвиборчого штабу кандидата також відмовився детально коментувати ситуацію, зазначивши лише, що перед початком концерту до театру намагалися потрапити “молодики характерної зовнішності” і цікавились, де можна отримати енергозберігаючу лампу.

ВІДЕОМладена Качурець, Громадянська мережа ОПОРА

Як зазначив координатор громадського спостереження ОПОРИ в Чернігівській області Святослав Бабіля, законодавством заборонено надавати виборцям товари або послуги під час проведення передвиборної агітації:“Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців” (ч. 14 ст. 74 ЗУ “Про вибори народних депутатів України”). За підкуп виборців передбачено кримінальну відповідальність, відповідно до статті 160 Кримінального кодексу України," - зауважив Святослав Бабіля.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/