Вівторок, 16 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Коли захиталось небо, або V означає Вільні — акцентували у Чернігові

Коли захиталось небо, або V означає Вільні — акцентували у Чернігові


У Чернігові Ліля Мусіхіна, учасник Революції Гідності, волонтер та активіст організації Вільні Люди презентувала книгу «Коли захиталось небо, або V означає Вільні».

У культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» зібрались активні патріоти Чернігівщини, безпосередні учасники Революції Гідності та російсько-української війни.

«Події, описані у книзі, — це жива історія української нації. Вони стосуються кожного, а особливо, присутніх на презентації: усі ми пам’ятаємо, чому вийшли на Майдан, а потім — пішли на фронт чи почали волонтерити. Ми також пам’ятаємо загиблих побратимів. Ми віддаємо своє життя, щоб здобути Українську Державу, а тому боротьба триває», — зазначив Олександр Ясенчук, координатор «Вільних Людей» у Чернігові. 

Книга «Коли захиталось небо, або V означає Вільні» присвячена героям російсько-української війни на Сході, що загинули в боротьбі за соборність: Віктору Гурняку, Володимиру Гарматію, Роману Атаманюку та іншим.

«Дуже приємно зустріти у Чернігові людей, близьких за духом. Ще приємніше — дізнатись, що мої книги тут знають і читають. Отже, все, що робила, було недаремним. Дякую», — говорить Лілія Мусіхіна.

Книга видана за сприяння Фундація Вільні Люди. Замовити примірник можна за адресою: vilnifound@gmail.com

Олександр Красногор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/