Вторник, 31 20 марта20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Художники мандрують музеями Чернігівщини та Гомельщини

Художники мандрують музеями Чернігівщини та Гомельщини


Подорожні замальовки замість фотографій.

Роботи двадцяти художників з України, Білорусі, Латвії розкажуть про новий оглядовий музейний маршрут, створений у рамках проекту «Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва».

Виставка відкриється 25 жовтня об 11.00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (Чернігів, вул. Музейна, 6). Проект фінансується спільно з Європейським Союзом в рамках Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства EaPTC Білорусь — Україна.

До експозиції увійдуть матеріали з «дорожніх щоденників» — замальовки міських пейзажів, будівель і пам'ятників, музейних експонатів та портретів музейників. Роботи були створені під час міжнародного художнього пленеру, який проходив з 1 по 14 серпня в рамках проекту. Його учасники відвідали музеї Чернігова, Любеча, Седнева, Ріпок (Чернігівська область), а також Гомеля, Гілки, Річиці, Лоєва, Брагіна, Хойників (Гомельська область). Рухаючись по музейному маршруту, художники знайомилися з експозиціями музеїв, історією міст і регіону в цілому.

Виставка презентує новий маршрут як головний підсумок проекту «Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва». Її центром стане імпровізований корабель-пором – символ зв'язку українського та білоруського берегів Дніпра. Роботи художників, представлені на виставці, лягли в основу довідника-путівника по музейному маршруту, який був створений в рамках проекту. Презентація путівника відбудеться під час відкриття виставки.

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-менеджера проекту Ольги Вергун: тел. +380 66 498 46 09, e-mail: vergun76@gmail.com

В контексті:

Проект «Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва» має на меті об'єднати ряд музеїв Гомельської та Чернігівської областей туристичним транскордонним маршрутом, налагодити співпрацю між ними. Проект реалізується в партнерстві, очолюваному гомельською філією громадської організації «Білоруський зелений хрест» в співпраці з Національним університетом «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка та Історико-археологічним музейним комплексом «Древній Любеч». Термін реалізації проекту: 2018 рік.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/