Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Капела бандуристів зробила свій виступ святково піднесеним

Капела бандуристів зробила свій виступ святково піднесеним


Для Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм участь в проекті Чернігівського обласного художнього музею ім. Г. Галагана «Музичні зустрічі» є традиційною і почесною.

Від самого початку, коли у 2006 році цей проект було започатковано, артисти центру завжди з великим бажанням виступають перед відвідувачами музею. Цього разу свої таланти для пошановувачів музичного та образотворчого мистецтва демонструвала Капела бандуристів ім. О.Вересая на чолі із заслуженою артисткою України Раїсою Борщ та заслуженим працівником культури України Миколою Борщем.

Концерт під назвою «Ходить осінь — на любов багата» відбувся 22 вересня 2019 року і був присвячений Дню міста Чернігова.

Як розповіла Раїса Борщ, Капела бандуристів хотіла зробити свій виступ святково піднесеним. «Ми прагнули розігнати осінній смуток, показавши цю пору року барвистою, як українська пісня. До репертуару ми включили жартівливі та обрядові пісні, що найчастіше виконуються на обжинках або під час весілля. Але не оминули і любовну лірику, скажімо — пісню Юрія Рибчинського та Ігоря Поклада «Скрипка грає» під акомпанемент капели виконав Микола Борщ».

Назва концертної програми «Ходить осінь — на любов багата», за словами пані Раїси, так само не є випадковою. Це рядок із твору Петра Зуба «Чотири броди», який артисти виконали на самому початку дійства, тим самим заряджаючи слухачів гарним настроєм на весь концерт і на всю осінь...

Як все відбувалося — дивіться у відео:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/