Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кадрове протистояння навколо Менського зоопарку. Відео

Кадрове протистояння навколо Менського зоопарку. Відео


У Менському зоологічному парку Чернігівської області відмовлялися прийняти та зареєструвати заяви від претендентів на посаду заступника керівника цього закладу.

Менський зоологічний парк ─ державна установа у підпорядкуванні департаменту культури, національностей і релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. На останній сесії обласної ради депутати додали зооопарку з бюджету ще 5 млн грн.

Дізнавшись про введення нової штатної одиниці ─ ще одного заступника директора зоопарку, ─ двоє учасників бойових дій з вищими освітами Максим Соловар та Дмитро Скрипка спробували подати відповідні заяви.

Але вдалося це зробити аж з третьої спроби.

Побратими Максима Соловара та Дмитра Скрипки вважають, що нова посада вводиться під конкретну особу ─ голову фракції «Наш край» у Менській міській раді Валерія Кравцова.

А ще вони переконані у тому, нібито 5 мільйонів гривень додатково виділені не тільки для догляду за тваринами, а якраз і для нової посади, тобто на чиновницький апарат.

Саме тому вони вирішили зустрітися з директором Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександром Левочком.

Журналіст Віталій Назаренко впевнений, що нову посаду ввели спеціально для конкретної особи.

— Після більш як годинної зустрічі з керівництвом департаменту культури, національностей і релігій облдержадміністрації я зробив для себе такий висновок: посада другого заступника директора Менського зоологічного парку вводиться під конкретну людину — депутата Менської міськради Кравцова. І хоча посада заступника, як виявилося, не є конкурсною, але подані кандидатури розглянуть і будуть проведені співбесіди. Головне питання не в кваліфікованості кадрів, а питання в прозорості діяльності органів держвлади. Ми розуміємо, що директор департаменту Олександ Левочко є заручником ситуації — на нього тиснуть з ОДА, хоча він це всіляко і заперечує, але факт залишається фактом. Адже  в журналі реєстрації є всього дві заяви Дмитра Скрипки та Maксима Соловара. Кравцова заяви немає, принаймні станом на 27 грудня ми її не бачили і в жодному журналі її не зареєстровано, але його кандидатура розглядається.

Відтак, якщо знайдуться люди з зоологічною освітою чи відповідним досвідом роботи, громадські активісти радять звертатися до департаменту. «Прозорість і відсутність корупції — це те, за що ми боролись на Майдані і коли людина після трьох років війни, повернувшись в мирне життя, бачить барижництво і договорняки, то виникає логічне питання: що таке держава, для кого вона взагалі?» —підкреслює Віталій Назаренко.

Директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Олександр Левочко заперечує будь яку попередню домовленість з ним третіх осіб навколо кандидатури на нову посаду, а також вважає, що представники громадськості упереджено ставляться взагалі до цього кадрового питання і мають суб`єктивні судження.

Прибічники двох нових претендентів на посаду заступника директора Менського зоопарку, навпаки, хочуть, аби все відбувалося законно, прозоро і відкрито. Вони не розуміють, чому на такі посади обласна влада не проводить відповідного конкурсу, адже тепер вже є кілька кандидатів?

Олександр Левочко роз`яснив, що для затвердження заступників керівника даного закладу нормативними актами не передбачено проведення будь якого конкурсу.

Активісти, коли два претенденти на керівну посаду подавали відповідні заяви у Мені, зафіксували на мобільне відео, як  юристка зоопарку чітко повідомляє, що наказу на призначення і штатного розпису у неї взагалі немає.

Відсутня відповідна заява і в журналі реєстрації. Громадські активісти дивуються: яким чином використовують бюджетні кошти, як людей далеких від зоології призначають керівниками майже у ручному режимі (а все це дійсно так і виглядає, адже ніде жодної інформації про вакантне місце не було оприлюднено).

Віталій Назаренко:

— Додам, що це не просто учасники війни з росією, а хлопці, які давно в партріотичному русі, які пройшли горнило Революції. Максим — три роки безвилазно в окопах на передовій, один із кращих навідників сухопутки ЗСУ (кращий механізований взвод у 2017 році). І ось бачимо таке відношення влади до патріотів — тягайте мішки, мовляв, з двома вищими освітами, нічого лізти на керівні посади.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/