Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Іноземець-шахрай намагався сховатися в Україні від правосуддя

Іноземець-шахрай намагався сховатися в Україні від правосуддя


Затриманий чернігівськими поліцейськими іноземний злочинець перебував у міжнародному розшуку за те, що шляхом шахрайств та підробки документів заволодів на батьківщині бюджетними коштами у півмільйона доларів США.

Про це повідомили в секторі комунікацій поліції Чернігівщини.

Підозрюваний, який обіймав на батьківщині відповідальну посаду, одразу після скоєння злочину виїхав до України та оселився у тихій місцевості, намагаючись залишатися максимально непомітним для правоохоронних органів. В такий спосіб зловмисник уникав покарання — до 9 років позбавлення волі згідно із законодавством рідної держави шахрая.
Провівши комплекс розшукових заходів, досвідчені оперативники карного розшуку поліції Чернігівщини та співробітники сектору Інтерполу та Європолу ГУНП в Чернігівській області встановили, що підозрюваний нині знаходиться в Чернігові. Керівництвом ГУНП в Чернігівській області була ретельно спланована операція з його затримання.
Наразі підозрюваний затриманий згідно статті 582 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання, повідомлено посольство держави, громадянином якої він є.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/