Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Гуманітарну допомогу на Донбас відправили чернігівські волонтери


Теплі речі, харчі, ліхтарики, маскувальні сітки та ліки, це лише основне, що підготували волонтери та представники громадських організацій Чернігівщини нашим бійцям на передову.

З початком активізації воєнних дій на Сході України ці речі будуть в нагоді як воїнам на фронті так і мирним мешканцям Донбасу. Шлях гуманітарного вантажу волонтерів йде через такі гарячі точки, як Авдіївка, Світлодарськ, Кримське та Покровськ. Допомагали зібрати гуманітарну допомогу підприємці, промисловці та всі небайдужі чернігівці.

Завдяки постійному спілкуванню з військовими волонтери відбирають більше таких речей, які користуються кращим попитом та необхідні вже зараз.

На фронті воїнам АТО зараз дуже потрібні ліки і особливо приємно, коли вони надходять від української діаспори за кордоном.

Невдовзі наші бійці на передовій отримають довгоочікувану гуманітарку, адже допомога та нинішня підтримка, потрібна їм як ніколи.

Олександр ШТУПУН


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/