Пятница, 5 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Хто організовує рабство в Україні. Відео


Законопроект нового трудового кодексу вже схвалений у першому читанні. І схоже, народні обранці (вони ж і законодавці), мають намір його остаточно прийняти.

Як зазначив на нещодавній прес-конференції у Чернігівському прес-центрі «Ініціатива» голова Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) Михайло Волинець, якщо буде прийнято цей кодекс, то в Україні офіційно встановлюватиметься рабство.

− Авторами цього рабського кодексу є Прем’єр-міністр Гройсман,  співавтором є Віце-прем’єр Степан Кубів, − підкреслив Михайло Волинець. − Також співавторами цього законопроекту є двічі екс-міністр соціальної політики Людмила Дєнісова і двічі екс-міністр соціальної політики Михайло Папієв. Чиї інтереси ця четвірка захищає? Авжеж, що власні, інтереси свого бізнесу. Це той Папієв, який є насправді душею цього законопроекту і соратником Януковича, який втік в Росію. Цей же Папієв є товаришем Фірташа – голови Федерації роботодавців. Де Фірташ знаходиться? У Відні. Хто ним цікавиться? Німеччина та США.

Заступник голови об’єднання вільних профспілок Чернігівської області, екс-керівник ДП «Чернігівторф» Андрій Зайков порівняв нинішню ситуацію в Україні з відомою у негативному відношенні країною . «Вони ухвалять Трудовий кодекс і виходить, що посередині Європи з’явиться Гондурас. Якщо на пенсію можна буде вийти лише у 65 років і буде така мінімальна зарплата, як є, то звичайний українець перетвориться у найманого раба... Ми будемо боротися проти цього і сподіваємося, що чернігівці підтримають нас».

Більше – у відео.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/