Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Гроші на фонтани у Чернігові є, а на ремонт будинків — не має


Учора у Чернігові сталась жахлива трагедія. Десятки людей залишилися без даху над головою, інформація про загиблих уточнюється.

Чи могла б статися трагедія, якби кошти вчасно спрямовувалися й на ремонт житлових будинків? Запитує молодий політик із Чернігова Андрій Кужель, який значну долю вини у тому, що сталося, адресує нинішньому міському голові Владиславу Атрошенку.

Звичайно, можна не погодитися з особистою думкою Андрія, бо подібні проблеми накопичувалися роками, десятиліттями, а Владислав Атрошенко на мерській посаді лише один рік. Та все ж, якщо проаналізувати і цей річний період, то побачимо, що окрім позитивних зрушень, у місті відбувається законспірований дерибан всього, що не встигли роздерибанити раніше. Все це робиться заради надприбутків... Але по суті.

Андрій Кужель на своїй сторінці у facebook розмірковує про причини трагедії. І в цьому, погодьтеся, є справедливе судження. Молодий політик пише:

Яка наразі кількість аварійних будинків у Чернігові? Я впевнений ви не знайдете жодного чиновника, який має відповідь на це питання. За те всі знають, скільки мільйонів було закопано у фонтани. Всі знають скільки десятків мільйонів закопала в асфальт приватна фірма міського голови.

Бо добре коли до рук прилипає, правда? Добре роздати перед виборами по 500 гривень і купити собі мерське крісло?
За гарною обкладинкою, всередині, все згнило і протрухло.
Будинок, що впав, символізує сьогоднішню міську владу Чернігова. Таку ж гнилу за своїм єством всередині.

Чи мучитиме сумління Владислава Атрошенка за те, що сталося у Чернігові?  Питання риторичне мабуть. Адже проголосувавши за закони 16 січня, не мучить, коли він іде з квітами до пам'ятника Небесної сотні...

Завдяки бюджетній реформі Чернігів отримав колосальні гроші, які можна було б направити на вирішення дійсно нагальних проблем міста. Замість цього маємо окозамилювання і небачену раніше корупцію.

Нехай Вам добре спиться, пане мер!

Андрій Кужель


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/