П’ятниця, 19 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Громадськість проти закриття телерадіоканалу в Новгород-Сіверському

Громадськість проти закриття телерадіоканалу в Новгород-Сіверському


Найбільш резонансне питання, яке обговорювалося вчора, 12 вересня, на засіданні Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Чернігівській ОДА, — рішення правління Національної суспільної телерадіокомпанії України про ліквідацію філії ПАТ «НСТУ» «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська».

Свою занепокоєність з приводу закриття місцевої телерадіокомпанії висловив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

Очільник Департаменту зауважив, що наразі на території північних районів області, що межують з Російською Федерацією, надзвичайно критичною є ситуація з покриттям вітчизняним телесигналом. До цього часу, окрім програм Новгород-Сіверської регіональної дирекції, територію Новгород-Сіверського району частково покриває лише сигнал одного з національних телеканалів. Наразі тут не мовить навіть обласне телебачення. Не краща ситуація і в Корюківському, Ріпкинському, Городнянському, Семенівському та Сновському районах.

При цьому в ряді населених пунктів спостерігається достатній для якісного прийому рівень цифрового ефірного сигналу телеканалів російського телебачення, що створює пропагандистське інформаційне поле країни-агресора.

Протягом останніх п’яти років Чернігівська ОДА постійно лобіювала перед керівництвом країни вирішення питання покращення зони покриття вітчизняних телерадіомовників у прикордонних районах. Поки що єдина позитивна зміна — заміна восени 2015 року на передавальній станції «Холми» Чернігівської філії Концерну РРТ у Корюківському районі телепередавача на більш потужний, що лише частково покращило прийом телесигналу.

За таких обставин закрити місцеву телерадіокомпанію у найпівнічнішому районі країни НЕПРИПУСТИМО.

Позицію облдержадміністрації одностайно розділили і всі члени Координаційної ради. Більш того, вони ініціювали звернення до найвищих посадових осіб країни, а також керівника Національної суспільної телерадіокомпанії з проханням не допустити ліквідацію філії ПАТ «НСТУ» «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська».

Представники Чернігівської ОДА та громадськість не проти розумного реформування системи телерадіомовлення — у разі, якщо це сприятиме покращенню якості контенту. При цьому має обов’язково враховуватись думка громад, на території яких мовлять канали, якщо їх планують оптимізувати, тим більше — ліквідувати.

Текст звернення

Члени Координаційної ради сподіваються на активну підтримку цієї ініціативи з боку громадськості та пропонують долучитися до збору підписів під зверненням.

За дорученням коордради підписи збирає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА (вул. Шевченка, 7, приміщення Департаменту інформдіяльності, каб. 7, контактна особа — Ірина Мироненко, тел.: (0462) 67-59-67) до 17:00 18 вересня.

До слова, наразі Департаментом розробляється проект «Інформаційна безпека прикордонних районів Чернігівської області», який може бути реалізований за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу. Його реалізація дозволить установити вежі і обладнання, що значно розширить можливості трансляції національних та місцевих програм в прикордонних районах Чернігівщини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/